Hrvatska reprezentacija
Iskreno

Juranović nije okolišao nakon Walesa: ''Moramo se pogledati u ogledalo. Ozljede? To su samo izlike''

Josip Juranović prvi je stao pred kamere Nove TV nakon poraza od Walesa.

Hrvatska nogometna reprezentacija upisala je neugodan poraz u Cardiffu, domaći Wales je bio bolji 2:1 od Vatrenih. Nakon poraza u Osijeku od Turske, poraz u Cardiffu dodatno je zakomplicirao plasman na Euro 2024. godine.

Wales je imao inicijativu cijelo prvo poluvrijeme, svoju dominaciju okrunili su na otvaranju drugog poluvremena, Wilson je poentirao preko Livakovića u 47. minuti, a isti igrač je zatresao mrežu u 60. minuti za velikih 2:0 domaćina.

Pašalić nas je pogotkom vratio u život u 75. minuti kada je glavom zabio nakon kornera Modrića, ali do boda nismo mogli doći.

Nakon utakmice prvi pred kamere Nove TV stao je Josip Juranović.

Luka Modrić Luka Modrić još jednom ispisao nogometnu povijest: U Walesu je ušao u ekskluzivni klub divider

''Razočarani smo, sve što smo mogli krivo napraviti smo napravili. Moramo se pogledati u ogledalo i razmisliti što smo napravili, ne samo za nas, već za cijelu Hrvatsku. Poslije velikih uspjeha, mislim da smo zaboravili taj osjećaj kako se kvalificirati. Moramo biti što bolji i spremniji do sljedećeg okupljanja i nadati se da protivnici kiksaju'', započeo je naš desni bek.

Pogledajte sažetak utakmice Wales - Hrvatska

Bilo je puno ozljeda, pogotovo u napadu.

''To su sami izlike, svatko tko predstavlja svoju zemlju treba ju predstaviti na najbolji mogući način. Bili smo jalovi, trebamo se svima ispričati.''

Juranović je uskočio u prvu postavu, ali napustio je igru na poluvremenu, potvrdio je da je došlo do obnove ozljede.

''Osjetio sam lijevi list već u petoj minuti, stisnuo sam zube do poluvremena'', pa dodao:

Hrvatski navijači VIDEO Škola navijanja Hrvata: Njih 700 utišalo čak 30 tisuća Velšana divider

''Možda smo i olako shvatili kvalifikacije, moramo razmisliti što smo napravili u ove dvije utakmice'', zaključio je Juranović.

Hoće li se Hrvatska kvalificirati na Euro?