Hrvatska reprezentacija
Zanimljiv detalj

VIDEO Perišić prvi put zaigrao za Vatrene nakon ozljede, hladio je koljena oblozima

Ivan Perišić je dobio 60 minuta u dresu Hrvatske protiv Sjeverne Makedonije na Rujevici.

Ivan Perišić je nakon teške ozljede koljena po prvi put zaigrao za Hrvatsku.

Kako je ranije najavio izbornik Zlatko Dalić, Perišić je krenuo od prve minute u prijateljskom susretu protiv Sjeverne Makedonije (3:0) na Rujevici. Dobio je gotovo 60 minuta, a umjesto njega u igru je ušao Marko Pjaca.

Kad je izašao iz igre, televizijske kamere su uhvatile Perišića s hladnim oblozima na koljenima. Naravno, iskusni Vatreni još uvijek nije na sto posto, tako da ga izbornik želi sačuvati i polako dizati njegovu formu za Euro 2024.

Hoće li Hrvatska prvi put pobijediti Portugal?

Ukupno glasova:

Dominik Livaković VIDEO Livaković podsjetio sve zašto je najbolji vratar u Turskoj: Pogledajte sjajne reakcije Zadranina divider

Drugi pogodak Lovre Majera VIDEO Velemajstorska akcija u Dinamovom ruhu: Pogledajte sjajan drugi gol Majera divider

Pogodak Lovre Majera iz slobodnog udarca VIDEO Majerova majstorija iz slobodnjaka dovela Vatrene u vodstvo divider