Hrvatska reprezentacija
TRI MAJSTORA

VIDEO Velemajstorska akcija u Dinamovom ruhu: Pogledajte sjajan drugi gol Majera

Prekrasnim pogotkom Hrvatska je završila prvo poluvrijeme utakmice protiv Makedonaca.

Prvo poluvrijeme utakmice Hrvatske i Sjeverne Makedonije završilo je vodstvo Vatrenih rezultatom 2:0.

Strijelac oba pogotka bio je Lovro Majer. U desetoj minuti prekrasno je pogodio iz slobodnog udarca, a u završnici prvog dijela završio je još lijepšu akciju.

Nju je s lijeve strane pokrenuo Martin Baturina, koji je nakon solo prodora pronašao Brunu Petkovića na rubu kaznenog prostora. Današnji prvi napadač Hrvatske nije dobro primio loptu, ali se nakon toga fantastično snašao.

Petom je Petković ostavio loptu Majeru, a veznjak Wolsfburga izašao je sam pred Dimitrovskog i lako ga savladao.