Zadržali treće mjesto

Medvjedi se vratili u Ledenu i tukli Graz

Hokejaši Medveščaka svladali su Graz99erse 3:2 u sklopu osmog kola međurunde EBEL-a.

Medvjedi su nakon prve dvije trećine imali vodstvo 3:0. U prvoj su za zagrebački sastav zabili Nathan Perković i Brandon Buck, a u drugoj Geoff Waugh. No, u posljednjoj dionici igre je Medveščak dopustio gostima povratak, pa je tako već nakon 35 sekundi igre na 3:1 smanjio Jean-Michel Daoust, a nepunih šest minuta prije kraja Kevin Moderer je golom doveo Graz na samo gol zaostatka.

Ipak, do kraja je sastav Martyja Raymonda uspio obraniti svoju prednost i doći do važne pobjede u Domu sportova, te se na taj način iskupiti za dramatičan poraz u Linzu u petak. Podsjećamo, tada je Medveščak vodio 5:3 u 46. minuti, da bi do kraja regularnog dijela susreta primio tri gola i izgubio 6:5.

U sljedećem kolu već za dva dana Medveščak gostuje kod Klagenfurta.