Poveli pa izgubili na penale

'Medvjedi' izgubili od KAC-a u izravnoj borbi za treće mjesto!

U devetom, pretposljednjem kolu međurunde EBEL lige hokejaši zagrebačkog Medveščaka poraženi su na gostovanju kod Klagenfurta 2-1 na penale...

U izravnoj borbi za treće mjesto na ljestvici KAC je tako došao do važne pobjede koja ga je smjestila ispred Medveščaka.

U regularnom dijelu postignuta su tek dva gola, a prvi je u 33. minuti zabio Adam Miller nakon dodavanja Kylea Greentreea i Brandona Bucka, te tako doveo "medvjede" u vodstvo. Izjednačenje je uslijedilo u petoj minuti posljednje trećine kada je zabio Tyler Spurgeon.

Nakon što u produžetku nije postignut gol, uslijedili su penali, u kojima je vratar Medveščaka Robert Kristan pokleknuo dva puta, pa je na kraju KAC golom Johna Lammersa došao do pobjede. (TS)