Rano poentirali, ali...

Medveščak poveo pa doživio neugodan poraz od Admirala u Ledenoj

Hokejaši Medveščaka nisu uspjeli ostvariti treću uzastopnu pobjedu u KHL-u.

U Ledenoj dvorani Doma sportova hokejaši Medveščaka izgubili od Admirala iz Vladivostoka sa 1:4 (1:1, 0:1, 0:2).

Utakmica je dobro počela, Medveščak je poveo preko Kirila Voronina (2:22), no nije uspio zadržati prednost dokraja prvih 20 minuta. U samoj završnici prve trećine na 1:1 poravnao je Maksim Kazakov (19:17).

Gosti su do prednosti stigli sredinom druge trećine preko Artjoma Zemčinoka (34:20), da bi u posljednjih 20 minuta postigli još dva gola. Aleksandar Gorškov (44:30) pogodio je za 3:1, dok je konačni rezultat svojim drugim golom postavio Kazakov (59:59) pogotkom u praznu mrežu sekundu prije isteka vremena.

Medveščak je ostao 11. u Zapadnoj konferenciji sa 59 bodova, te 13 utakmica prije kraja sezone zaostaje 10 bodova za osmim Sočijem koji drži posljednje mjesto koje vodi u doigravanje. Admiral je skočio na sedmo mjesto Istoka sa 67 bodova.

Sljedeći nastup Medveščak ima u ponedjeljak kada će ugostiti Sjeverstalj.