U ponedjeljak u Ledenoj

Medveščak izborio produžetak pa izgubio i petu zaredom

Hokejaši Medveščaka doživjeli su peti uzastopni poraz u KHL ligi. Torpedo ih je u Nižnij Novgorodu pobijedio nakon produžetka s 2:1.

Junak domaćeg kluba bio je poljski Kanađanin Wojtek Wolski koji je najprije u 15. minuti druge trećine doveo Torpedo u vodstvo, a onda je već nakon 35 sekundi produžetka zabio i pobjednički pogodak. Netom prije toga je isključenje zaradio Mathieu Carle.

Jedini je strijelac za Medveščak u šestoj minuti posljednje dionice bio Matt Murley u situaciji s igračem više. Taj se pogodak u konačnici pokazao vrijednim barem jednog boda.

Sljedeću utakmicu Medvjedi igraju u ponedjeljak pred svojim navijačima protiv Amura iz Habarovska.