I Natko u igri

Ivica i Natko razočarali: Uoči slaloma s velikim zaostatkom

U austrijskom Kitzbühelu voze se supe-G i superkombinacija...

Utrka superveleslaloma, koja će se zajedno s noćnim slalomom (početak u 18:00) bodovati za superkombinaciju bila je nevjerojatno neizvjesna.

Pobijedio je Švicarac Didier Defago s pet stotinki prednosti pred Amerikancem Bodeom Millerom, a treće mjesto podijelili su Norvežanin Aksel Lund Svindal i Austrijanac Max Franz. Međutim, frapantan je podatak kako je unutar jedne sekunde zaostatka za Defagom čak 28 skijaša (!).

Dvojica naših skijaša loše su odradili svoje nastupe. Osim što se Ivica Kostelić i Natko Zrnčić-Dim nisu uspjeli ugurati među 30 najboljih i time osvojiti poneki bod u superveleslalomu, imaju i veliki zaostatak uoči slaloma, s kojim će teško moći upustiti se u kvalitetnu borbu za pobjedničko postolje (Zrnčić-Dim kasni 1.69, a Kostelić 2.00 sekunde).