Tri od tri

Navijači su već ludi za Kalinićem: Dobio pjesmu nakon čudesnih obrana

Bivši Hajdukov kapetan brzo je osvojio navijače u novom klubu.

Lovre Kalinić niže fenomenalne partije u Gentu u kojeg je početkom prijelaznog roka stigao iz Hajduka.

Hrvatski reprezentativac i treću utakmicu zaredom nije primio gol, a Gent je upisao vrlo važnu pobjedu protiv Club Bruggea, trenutno vodeće momčadi belgijske Jupiler lige. Bilo je 2:0 za Gent koji je pogotke postigao u 53. minuti i u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Gosti su uputili ukupno pet udaraca u okvir gola, ali svih pet je zaustavio Kalinić kojem su domaći navijači skandirali nakon utakmice.

Ghelamco Arena bila je popunjena do posljednjeg mjesta, na tribinama se natiskalo 19.999 gledatelja koji su uživali u skalpu lidera prvenstva.

Ovom pobjedom Gent se probio na šesto mjesto, posljednje koje vodi u tzv. Ligu za prvaka (format natjecanja u Jupiler ligi je takav da nakon 30 kola u osnovnom dijelu sezone prvih šest momčadi kreću u razigravanje za naslov prvaka).

Gent vs Club Brugge 2-0 All Goals & Highlights... by kivancyildirim791