prvi je bio eurogol!

VIDEO Rakitić s dva odlična pogotka donio pobjedu Barceloni

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić postigao je dva pogotka u pobjedi Barcelone 2:0 kod BATE Borisova u sklopu 3. kola Lige prvaka...

Rakitić je utakmicu započeo na klupi za pričuve, no nakon samo 17 minuta našao se na travnjaku zbog ozljede Sergija Roberta. Barcelona je dominirala u prvom poluvremenu, no do pogotka nije mogla.

Prvi pogodak Ivana Rakitića!

Drugi pogodak Ivana Rakitića!

VIDEO Arsenal sredio Bayern: Neuer branio čuda pa gadno kiksao

VIDEO Bayernovi navijači zaradili ovacije Emiratesa: Nova poruka u Ligi prvaka!

Olympiakos slavio na Maksimiru: Eduardo tragičar, Modri bez penala u 95. minuti!

Tek što se krenulo u nastavak Neymar je na 20 metara ostavio jednu loptu za Rakitića koji si ju je namjestio i odmjerenim udarcem pogodio lijeve gornje rašlje. Prekrasan pogodak našeg reprezentativca brzo je obišao najpoznatije europske portale.

Manje od 20 minuta kasnije Neymar je još jednom pronašao Rakitića, ovoga puta u šesnaestercu, a Hrvat lijepim lob udarcem prebacuje domaćeg vratara.
Nakon tri odigrana kola Barcelona ima sedam bodova, tri više od Bayera.

Luda utakmica u istoj skupini odigrana je u Leverkusenu gdje su Bayer i Roma podijelili bodove odigravši 4:4. Nakon manje od 20 minuta Bayer je pogocima Chicharita vodio 2:0, no onda su Rimljani od 29. do 73. minute u postpunosti preokrenuli rezultat. De Rossi je do poluvremena izjednačio, a onda su Pjanić i Falque doveli Romu u vodstvo 4:2!

Činilo se da će do pobjede, no u samo dvije minute Bayer je poravnao. Kampl i Mehmedi su zabijali u 84. i 86. minuti za veliki povratak domaćina.

Bayer je ostao drugi sastav skupine s četiri boda, dok je Roma posljednja s dva.

SKUPINA E - 3. kolo:

BATE Borisov - Barcelona 0-2
(Rakitić 48, 64)

Bayer Leverkusen - Roma 4-4
(Hernandez 4-11m, 19, Kampl 84, Mehmedi 86/De Rossi 29, 38, Pjanić 54, Falque 73)