Žustro na terenu

VIDEO Drama nakon zadnjeg zvižduka: Brazil dvije utakmice bez Neymara?

Dosta drame obilježilo je kraj utakmice Brazila i Kolumbije na Copa Americi...

Kolumbija je iznenađujuće slavila s 1-0 u reprizi četvrtfinala Svjetskog prvenstva, a Brazilci su pred kraj utakmice počeli gubiti živce. Najžustrije je bilo nakon posljednjeg sučevog zvižduka, kada su se sukobili Neymar i Carlos Bacca, a sudac Enrique Osses bio je primoram obojici pokazati crveni karton.

Neymar je već zaradio žuti karton u prvom poluvremenu, drugi na turniru u samo dvije utakmice, dok je Bacca ušao u igru u 76. minuti.

Problem je nastao kad je Neymar nakon završetka utakmice loptom u leđa pogodio Pabla Armera. Kolumbijci su nasrnuli na njega, a prvi je u okršaju bio strijelac jedinog pogotka Jeison Murillo. A onda je u jednom trenutku dotrčao napadač Seville i obračunao se s brazilskom desetkom.

Osim što je izgubio od Kolumbije, Brazil još uvijek nije siguran za četvrtfinale, a sigurno će biti bez Neymara protiv Venezuele. No, zvijezda Barcelone mogla bi propustiti i eventualno četvrtfinale zbog naknadnog crvenog kartona.

Neymar je kasnije za brazilski tisak izjavio ''kako je razočaran jako slabim suđenjem na Copa Americi''.