Sumnjiv prvi gol

VIDEO Atletico slavio kod Eibara, Vrsaljko odigrao prvo poluvrijeme

Atletico Madrid pobijedio je Eibar 2:0 u gostima...

Nogometaši Atletica iz Madrida u susretu su 17. kola španjolskog prvenstva kao gosti svladali Eibar sa 2-0 (0-0).

Strijelci za madridski sastav bili su Saul (54) i Griezmann (74). Prvi gol je prilično sumnjiv, čini se da je bilo zaleđe.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je prvo poluvrijeme za Atletico koji se ovom pobjedom probio na četvrto mjesto sa 31 bodom, dva više uz utakmicu više od Villarreala i Real Sociedada, dok je Eibar osmi sa 23 boda.

Ranije u subotu vodeći Real Madrid je na svom su Santiago Bernabeu s uvjerljivih 5-0 (4-0) svladao pretposljednju Granadu. Granadu je načeo Isco golom u 12. minuti.

Slijedili su pogoci Benzeme (20) i Cristiana Ronalda (27), prije nego što je Isco u 31. minuti postigao svoj drugi gol na asistenciju kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je odigrao cijelu utakmicu. U drugom poluvremenu je za konačnih 5-0 pogodio Casemiro u 58. minuti.

Real je na čelu ljestvice sa 40 bodova, šest više od drugoplasirane Barcelone koja u nedjelju gostuje kod Villarreala.