Trojica u teškom stanju

Užas u Francuskoj: Pukla ograda, ozlijeđeno 18 navijača!

Utakmica osmog kola Ligue 1 prekinuta je nakon samo 17 minuta.

Utakmica Amiens - Lille, koja se igrala u sklopu osmog kola Ligue 1, prekinuta je poslije 17 minuta.

U 15. minuti Lille je poveo, strijelac je bio Fode Balla Toure, a dok su njihovi navijači proslavljali taj pogodak srušila se ograda na tribini i zajedno s njom su pali u teren. Feštarsko raspoloženje u trenu su zamijenili jeza i zabrinutost.

Vrlo brzo su se na travnjaku Amiensova stadiona stvorile sigurnosne službe, a suci su označili definitivni kraj utakmice.

Prva izvješća govore kako je ozlijeđeno 18 navijača, od čega trojica teže.

Santini "asistent" za autogol vrijedan pobjede

U ostalim utakmicama igranim u večernjem terminu Caen je u gostima pobijedio Rennes s 1:0 zahvaljujući autogolu Bensebainia u 34. minuti. U toj akciji sudjelovao je hrvatski reprezentativac Ivan Santini čiji je udarac obranio vratar, a potom je lopta pogodila braniča Rennesa i završila u mreži.

U ostalim utakmicama Nantes je kao domaćin porazio Metz s 1:0, dok su Dijon i Strasbourg te Guingamp i Toulouse odigrali 1:1.