Impresivno. Svaka čast!

Fenomenalan slobodnjak Neymara: Pogledajte kako PSG gazi

Derbi osmog kola Ligue 1 zapravo nije bio derbi već jednosmjerna ulica od samog početka susreta.

Gorčinu zbog dva izgubljena boda kod Montpelliera PSG je ispucao u ovom kolu utrpavši šest komada Bordeauxu. Dvoboj na Parku prinčeva završio je 6:2.

Žirondinci su povoljan rezultat imali manje od pet minuta, do trenutka kada je Neymar briljantno izveo slobodan udarac s oko 25 metara.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno u 12. minuti nakon što se u strijelce upisao i Edinson Cavani.

Do kraja prvog dijela za PSG su zabili i Thomas Meunier u 21. te Neymar u 40. i Julian Draxler u 45. minuti, a Bordeaux je uspio postići počasni pogodak (Younousse Sankhare u 31. minuti).

Šesti gol PSG-a zabio je Kylian Mbappe u 58. minuti da bi na kraju susreta Malcom iz penala ublažio poraz gostiju.