Golijada u Bournemouthu

United bez Mourinha upisao četvrtu pobjedu zaredom, Chelsea kiksao kod kuće

Odigrano je još šest utakmica 21. kola engleske Premierlige.

U 21. kolu Premierlige novu pobjedu, četvrtu uzastopnu od smjene Josea Mourinha, ostvario je Manchester United. Na gostovanju su s 2:0 pobijedili Newcastle pogocima Romelua Lukakua u 64. i Marcusa Rashforda u 80. minuti (golove pogledajte OVDJE).

Crveni vragovi su daleko od borbe za naslov prvaka, ta bitka je što se njih tiče za ovu sezonu izgubljena nakon katastrofalne polusezone pod vodstvom Mourinha, ali novi menadžer Ole Gunnar Solskjaer će pokušati sve kako bi na kraju dohvatio četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

S obzirom na ta nastojanja, za United je odlična vijest stigla iz Londona gdje je Chelsea na svom Stamford Bridgeu odigrao 0:0 sa Southamptonom. Chelsea je i dalje četvrti, ali sada sa samo šest bodova prednosti pred Arsenalom i šest pred Unitedom. Očito je da ćemo tu u nastavku sezone gledati žestoki troboj za plasman u Ligu prvaka...

Spektakularnu utakmicu, ili bolje rečeno, prvo poluvrijeme, odigrali su Bournemouth i Watford. Završilo je 3:3, a svih šest golova postignuto je u prvom dijelu.

Pobjednika nije bilo u ogledu između West Hama i Brighton & Hove Albiona, taj susret je završio 2:2.

Važne gostujuće pobjede ostvarili su Crystal Palace, koji je s 2:0 svladao Wolverhampton, i Burnley koji je s 2:1 nadvisio Huddersfield.

U četvrtak će 21. kolo velikim obračunom zaključiti Manchester City i Liverpool.