Celta ide dalje

VIDEO Real lije suze: Ronaldo zabio sjajan gol, Danilo zakucao u svoju mrežu

Celta je u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa kralja odigrala 2:2 s Real Madridom i plasirala se u polufinale...

Nogometaši Celte i Reala odigrali su 2-2 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala španjolskog Kupa Kralja, čime je momčad iz Viga izborila mjesto u polufinalu.

Ovo će čak i Real teško odbiti: „Suluda“ ponuda Engleza šokirala "kraljeve"

Domaća momčad povela je u 44. minuti autogolom nesretnog i nespretnog Danila, od kojeg se lopta odbila u mrežu nakon što je Casilla obranio udarac Guidettija.

U 62. minuti u posljednje vrijeme žestoko kritizrani Cristiano Ronaldo je iz slobodnog udarca izjednačio na 1-1. No, u 85. minuti Celta je ponovno došla do prednosti 2-1, a strijelac je bio Wass. Lucas je u 90. minuti pogodio za dodatnu nadu Reala u prolaz.

Ipak, Celta je izdržala pritisak u sudačkoj nadoknadi i obranila prednost 1-2 koju su nogometaši iz Viga stvorili u prvoj utakmici odigranoj u Madridu.

Mateo Kovačić je odigrao cijelu utakmicu u veznom redu Reala u kojem nije bilo ozlijeđenog Luke Modrića.