Ruski Superkup

Trofej CSKA-u, Milić zabio za vodstvo Rostova

Nogometaši moskovskog CSKA-a pobjednici su ruskog Superkupa. U utakmici igranoj u Krasnodaru pobijedili su Rostov s 3-1...

Bivši lijevi bočni igrač Hajduka i Istre Hrvoje Milić doveo je Rostov u vodstvo u 37. minuti, ali u nastavku su kola krenula nizbrdo za prošlosezonskog pobjednika Ruskog kupa. Najprije je u 56. minuti izjednačio Pontus Wernbloom, a onda je Rostov u samo tri minute ostao s dva igrača manje.

Prvo je u 61. minuti drugi žuti karton dobio Alexandru Gatcan, a minutu kasnije je prvi put opomenut Guelor Kanga. No, nije na tome ostalo. Gabonac je krenuo prigovarati sucu i odmah je dobio i drugi žuti karton, te doveo Rostov u vrlo tešku poziciju.

Bivši vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa do kraja je još dvaput kapitulirao. U 74. je minuti vodstvo CSKA-u donio Zoran Tošić, a šest minuta kasnije je za konačnih 3-1 i potvrdu trofeja zabio Seydou Doumbia. (TS)