Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
utakmice u skupinama

RASPORED utakmica SP-a: Pogledajte satnice po hrvatskom vremenu

Svjetsko prvenstvo u Brazilu počinje utakmicom Brazil – Hrvatska u 22 sata po hrvatskom vremenu.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

PRATITE SVE VIJESTI UOČI SVJETSKOG PRVENSTVA U BRAZILU

Ukoliko još uvijek niste barem otprilike zapamtili kada se igraju utakmice Svjetskog prvenstva po skupinama, donosimo vam detaljan RASPORED po danima. Utakmice koje se igraju u ponoć smo namjerno stavili u dan kada ćete pratiti dvije utakmice koje prethode.

Stranci izabrali: Pogledajte 10 razloga zašto biste trebali navijati za Hrvatsku

Raspored utakmica prvog kruga Svjetskog prvenstva!

1. kolo:

12.06. Četvrtak

22.00 Brazil – Hrvatska (Skupina A)

13.06. Petak
18.00 Meksiko – Kamerun (Skupina A)
21.00 Španjolska – Nizozemska (Skupina B)
*Ponoć: Čile – Australija (Skupina B)

14.06. Subota
18.00 Kolumbija – Grčka (Skupina C)
21.00 Urugvaj – Kostarika (Skupina D)
*Ponoć: Engleska – Italija (Skupina D)
* 3 ujutro: Ob. Bjelokosti - Japan (Skupina C)

15.06. Nedjelja
18.00 Švicarska – Ekvador (Skupina E)
21.00 Francuska – Honduras (Skupina E)
*Ponoć: Argentina - BiH (Skupina F)

16.06. Ponedjeljak
18.00 Njemačka – Portugal (Skupina G)
21.00 Iran – Nigerija (Skupina F)
*Ponoć: Gana – SAD (Skupina G)

17.06. Utorak
18.00 Belgija – Alžir (Skupina H)
21.00 Brazil – Meksiko (Skupina A)
*ponoć: Rusija – Koreja (Skupina H)

2. kolo:

18.06. Srijeda
18.00 Australija – Nizozemska (Skupina B)
21.00 Španjolska – Čile (Skupina B)
*ponoć: Hrvatska – Kamerun (Skupina A)

19.06. Četvrtak
18.00 Kolumbija - O. Bjelokosti (Skupina C)
21.00 Urugvaj – Engleska (Skupina D)
*ponoć: Japan – Grčka (Skupina C)

20.06. Petak
18.00 Italija – Kostarika (Skupina D)
21.00 Švicarska – Francuska (Skupina E)
* ponoć: Honduras – Ekvador (Skupina E)

21.06 Subota
18.00 Argentina – Iran (Skupina F)
21.00 Njemačka – Gana (Skupina G)
*ponoć Nigerija – BiH (Skupina F)

22.06. Nedjelja
18.00 Belgija – Rusija (Skupina H)
21.00 Koreja – Alžir (Skupina H)
*ponoć: SAD – Portugal (Skupina G)

* službeno su dan kasnije

3. kolo:

23.06. Ponedjeljak
18.00 Nizozemska – Čile (Skupina B)
18.00 Australija – Španjolska (Skupina B)
22.00 Hrvatska – Meksiko (Skupina A)
22.00 Brazil – Kamerun (Skupina A)

24.06. utorak
18.00 Italija – Urugvaj (Skupina D)
18.00 Kostarika – Engleska (Skupina D)
22.00 Japan – Kolumbija (Skupina C)
22.00 Grčka – O. Bjelokosti (Skupina C)

25.06. Srijeda
18.00 Nigerija – Argentina (Skupina F)
18.00 BiH – Iran (Skupina F)
22.00 Ekvador – Francuska (Skupina E)
22.00 Honduras – Švicarska (Skupina E)

26.06. Četvrtak
18.00 SAD – Njemačka (Skupina G)
18.00 Portugal – Gana (Skupina G)
22.00 Koreja – Belgija (Skupina H)
22.00 Alžir - Rusija (Skupina H)

Osmina finala:

28.06. Subota
18.00 1A - 2B
22.00 1C - 2D

29.06. Nedjelja
18.00 1B - 2A
22.00 1D - 2C

30.06. Ponedjeljak
18.00 1E - 2F
22.00 1G - 2H

01.07. Utorak
18.00 1F - 2E
22.00 1H - 2G

Četvrtfinale:

04.07. Petak
18.00 ?
22.00 ?

05.07. Subota
18.00 ?
22.00 ?

Polufinale

08.07. Utorak
22.00 ?

09.07. Srijeda
22.00 ?

Finale

13.07. Nedjelja
22.00 ?

Nastavi čitati