Sjajan pogodak

Potencijalni hrvatski reprezentativac zabio Nizozemcima s centra!

Potencijalni hrvatski nogometni reprezentativac Robert Žulj (21) postigao je fantastičan pogodak za austrijsku U21 reprezentaciju u prijateljskoj utakmici protiv Nizozemske...

Aktualni član austrijskog Rieda postigao je pogodak u 23. minuti prvog poluvremena za vodstvo Austrije 1-0, a učinio je to s polovice travnjaka! Austrijanci su oduzeli Nizozemcima jednu loptu na 40-ak metara od svog gola, ista je došla do Žulja, koji je pogledao gdje stoji vratar, a potom zapucao s linije koja označava centar. Lopta je u idealnom luku otišla preko vratara i ušla tik ispod grede!

Austrija je u konačnici slavila s 3-0, a preostala je dva pogotka postigao Michael Gregoritsch.

Spomenimo i da je Žulj u ovoj sezoni austrijske Bundeslige postigao četiri pogotka i isto toliko puta asistirao u 10 nastupa. Dok ne zaigra za seniorsku reprezentaciju Austrije Žulj i dalje može postati hrvatski reprezentativac. (TS)