Dao do znanja

Messi odbacio spekulacije i otkrio što bi bila kruna njegove karijere!

Jedan od najboljih nogometaša svih vremena Argentinac Lionel Messi otkrio je kako bi titula prvaka svijeta s reprezentacijom Argentine bila kruna njegove karijere...

"Postoje mnogi sjajni nogometaši koji nisu osvojili svjetsko prvenstvo, ali mislim kako bi to bio sjajan dodatak mojoj karijeri. Sasvim sigurno kruna moje karijere. Imam priliku u Brazilu i vjerujem kako je to moguće," kazala je zvijezda Barcelone u razgovoru za argentinski Ole.

Messi smatra kako će Argentina na SP-u u Brazilu imati ogromnu podršku svojih navijača.

"To moramo iskoristiti, moramo samo uživati i igrati nogomet kakav znamo," dodao je.

Messi je u dresu Barcelone osvojio sve što se može osvojiti, dok u dresu 'Gauča' ima samo zlatnu medalju s olimpijskih igra u Pekingu i drugo mjesto na Copa America 2007. U dresu Argentine odigrao je 83 utakmice i postigao 37 golova.

Argentinac je odbacio i novinske spekulacije kako je izgubio volju za igrom u Barceloni, kako je ove sezone nesretan ili kako bi čak mogao napustiti katalonskog velikana.

''Puno se toga pisalo o meni u ovoj sezoni. Praktički su sve to laži. Ja sam dobro'', rekao je Messi. (TS / Hina)