Kakav povratak Spursa...

Real prosuo pobjedu u dvije minute, Mourinhov Tottenham izveo veliki preokret za prolaz

Uzbudljivo je bilo u Madridu i Londonu ovog utorka na susretima Lige prvaka.

U utakmicama petog kola Lige prvaka u utorak u osminu finala su prošli Real Madrid i Tottenham.

U skupini A Real Madrid je s popodnevnim remijem u Istanbulu prošao već i prije utakmice s pariškim PSG-om na Bernabeu, a u opuštenom ozračju dvoboj je završio 2:2. Golovima Benzeme Reala je vodio s 2-0 sve do 81. minute, tada su Mbappe i Sarabia donijeli bod Parižanima.

Luka Modrić je ušao u igru u 76. minuti.

Pirejski Olympiakos je iznenadio Tottenham u Londonu ranim pogocima El Arabija i Semeda, da bi u sudačkoj nadoknadi prvog dijela smanjio Alli. Tek što je krenulo drugo poluvrijeme izjednačio je Kane, a u 73. minuti za potpuni preokret pobrinuo se Bjelokošćanin Aurier. Pobjedu i prolaz Spursa u osminu finala potvrdio je Kane u 77. minuti, za konačnih 4:2.