U očitoj krizi

Real pao i u Baskiji: Alaves ih potopio ovim golom u 95. minuti!

Kraljevski klub ponovno nije uspio postići pogodak....

Razočarani igrači Reala (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši europskog prvaka Real Madrida poraženi su kod Alavesa s 1:0 u 8. kolu Primere pogotkom Manua Garcie u petoj minuti sudačke nadoknade.

Real je u očitoj krizi jer u zadnje četiri utakmice imaju tri poraza i remi, a da nisu zabili nijedan gol. U prvenstvu su zadnji puta zabili krajem rujna protiv Espanyola, odigrali su na Bernabeuu 0:0 protiv Atletica, izgubili od Seville (0:3) i Alavesa (0:1) te kod CSKA u Moskvi (0:1) pogotkom Nikole Vlašića.

Kod Alavesa je trener Julen Lopetegui pokušao s Ceballosom, dok je na klupi ostavio Vazqueza i Asensia, i to je izgledalo prilično jadno. Kad se očekivao remi bez golova, u 95. minuti je Manu Garcia glavom pogodio za veliku pobjedu Alavesa, koji je sada na ljestvici senzacionalan treći, s 14 bodova koliko imaju vodeći Barcelona i Real.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real.

VIDEO ----> Alaves - Real Madrid 1:0