Ušli u četvrtfinale

Rapsodija Juvea: Veroni utrpali šest komada

Nogometaši talijanskog nogometnog prvaka Juventusa plasirali su se u četvrtfinale ovosezonskog izdanja nacionalnog Kupa zahvaljujući uvjerljivoj 6:1 (3:0) pobjedi na svom terenu protiv Verone.

Dvoboj je riješen već u prvom poluvremenu s dva gola Giovinca (6, 45+1) i jednim Pereyre (21). U nastavku je Pogba (53) povisio na 4:0 prije no što je Nene (57) postigao počasni gol za goste, da bi Morata (63-11m) i Coman (78) postavili konačnih Juventus - Verona 6:1.

Hrvatski igrač u redovima Verone Ivan Martić igrao je od 69. minute.

Ranije ovoga tjedna plasman u četvrtfinale već su osigurali Milan 2:1 pobjedom protiv Sassuola, Lazio koji je sa 3:1 kao gost nadigrao Torino, te Parma 2:1 pobjedom protiv Cagliarija.

Ostala četiri susreta osmine finala igraju se sljedećeg tjedna, a sastaju se Roma - Empoli (utorak), Fiorentina - Atalanta, Inter - Sampdoria (srijeda) i Napoli - Udinese (četvrtak).