Tako im i treba

Bezobrazni Di Maria i Messi ismijali izbornika i podcijenili suparnika

Podcjenjivanje suparnika je jedna od najvećih mana koje jedan profesionalni sportaš može imati. Te se navike još nisu riješili Angel Di Maria i Lionel Messi...

U subotu su Argentinci igrali utakmicu 1. kola Copa Americe protiv Paragvaja i nakon prvih 45 minuta imali su prednost 2:0. Izbornik Gerardo 'Tata' Martino je na poluvremenu poručio svojim momcima da nema opuštanja i da će se za pobjedu morati još dobro pomučiti. To očito nije dirnulo Angela Di Mariju i Lionela Messija koji su se sprdali s njegovim motivacijskim govorom.

"Što je pričao ovaj? Neke gluposti?", upitao je Lionel Messi.

"Rekao je da nećemo lako doći do pobjede", odgovorio je Di Maria nakon čega su obojica 'prasnuli' u smijeh.

Za one koji prate Copa Americu znaju kako im se to obilo o glavu. Paragvaj je dobio drugo poluvrijeme s 2:0 i Argentincima, koji su prvi dio komotno mogli dobiti i s 5:0, uzeo vrijedan bod.