7 golova u 4 kola

Nevjerojatan niz pobjeda Rijeke: U stopu prate Dinamo i imaju sjajnog Kramarića!

U posljednjoj utakmici 4. Kola MaxTV Prve lige Rijeka je slavila na Parku mladeži.

U dvoboju sudionika play-offa Europske lige na Parku mladeži Rijeka je pred tisuću gledatelja slavila protiv domaćeg RNK Splita s 3:0. Bila je to čak 14. uzastopna pobjeda Riječana u svim natjecanjima (deveta u sezoni), a posljednja utakmica u kojoj nisu slavili bila je baš na ovom stadionu prošle sezone. To je ujedno bio i prvi poraz 'crvenih' ove sezone.

Hajduk razbio Lokomotivu: Zabili im pet komada u Zagrebu!

Domaćine je, baš poput utakmice u Kranjčevićevoj između Lokomotive i Hajduka, već u 1. minuti šokirao Marin Leovac. Bio je to težak udarac za Split već na samom startu utakmice koji je usmjerio utakmicu na riječki mlin.

Sjajni Kramarić zabio već sedam golova u četiri kola

Promašili su gosti potom dvije dobre šanse, a onda je Andrej Kramarić pogotkom u 55. minuti prestigao Duju Čopa na ljestvici najboljih strijelaca. Prednost pred napadačem Dinama povećao je u 73. minuti svojim drugim pogotkom (na dvije asistencije Krstanovića) za 3:0. Sada ih Kramarić ima već sedam u četiri kola, a Čop pet.

Splićani su u drugih 45 minuta utakmice imali nekoliko vrlo dobrih šasni za gol, no nisu iskoristili niti jednu.

Rijeka na ljestvici u stopu prati Dinamo s maksimalnim učinkom u prva četiri kola. Hajduk je treći i zaostaje pet bodova za vodećim trojcem, dok je Split pao na četvrto mjesto s pet bodova.