Nogometaši Intera, prvaci Italije posljednje četiri godine, nisu obećavajuće otvorili lov na obranu naslova. Na San Siru su odigrali protiv Barija 1-1.

Nakon dugo godina je Bari ponovno zaigrao u prvoligaškom okruženju i povratak su učinili sa stilom. Kod Josea Mourinha su uzeli ogromni bod, makar je Inter od prve do posljednje minute napadao i stvorio bezbrojne prilike pred Gilletom.

Inter je poveo u 56. minuti, a pogodak je postigao njihovo veliko pojačanje ovog ljeta, Kamerunac Samuel Eto'o. Bonucci je srušio Diega Milita, a Eto'o je zabio za 1-0 iz jedanaesterca.

Iako je Inter nakon toga mogao mnogo puta udvostručiti svoju prednost, uslijedio je šok na drugoj strani. Langella je probio lijevu stranu, te ubacio loptu u srce šesnaesterca. Tamo je najprisebniji bio Kutuzov, te je zabio za konačnih 1-1.

U sudačkoj nadoknadi je čak Bari mogao i do sva tri boda, ali je Rivas iz izgledne šanse, sa petnaestak metara, pucao visoko preko vratiju.

U posljednjih petnaest minuta se praktički nije izlazilo iz šesnaesterca kluba koji je prošle sezone bio prvi u Seriji B, ali konkretnog završetka akcije nije bilo. Ostale utakmice se igraju u nedjelju (20.45 sati).