u debiju

VIDEO Zločesti dečko trpa: Balotelli zabio dva gola u preokretu!

Nije dugo trebalo zločestom dečku Mariju Balotelliju da u novoj sredini pokaže koliko je ubojit napadač...

U posljednjoj utakmici 4. kola francuskog nogometnog prvenstva Nica je kao domaćin svladala Olympique Marseille s 3-2 te se priključila vodećem Monacu na vrhu ljestvice s 10 bodova.

Dvostruki strijelac za Nicu bio je Mario Balotelli koji je u 7. minuti realizirao kazneni udarac za 1-0, a u 78. minuti donio izjednačenje na 2-2. Pobjedu domaćoj momčadi i treću pobjedu na startu nove sezone donio je Cyprien u 87. minuti. Strijelci za Marseille bili su Thauvin u 14. minuti i Gomis u 72. minuti s 'bijele točke'.

Balotelli je, podsjetimo, u Nicu stigao iz Liverpoola bez odštete, nakon što ga je njemački menadžer Jürgen Klopp prekrižio za novi sezonu u svim kombinacijama. Talijanov menadžer Mino Raiola izjavio je uoči njegovog debija da očekuje kako će se Balotelli bolje snaći u Francuskoj te da će na kraju sezone postići 20 pogodaka. Ako ovako nastavi bit će i više...