A sada - Slovačka

Dinamo gubio pa pobijedio u Puli i zadržao prednost pred Osijekom

Kompletiran je subotnji program 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Baš poput Osijeka, koji mu se pobjedom kod Rudeša od 4:1 privremeno približio na samo bod, identičnim rezultatom u 11. kolu HNL-a slavio je i Dinamo, na gostovanju kod Istre 1961.

Susret za Modre nije dobro započeo, Puljani su poveli u sedmoj minuti pogotkom Adriana Fuentesa.

No, tek što se krenulo s centra, Dinamo je izjednačio. Obrana domaćih je ostavila previše prostora Brunu Petkoviću koji je poravnao.

Sredinom drugog poluvremena, u razmaku od 65. do 67. minute, Mario Gavranović i Arijan Ademi su postigli golove i riješili pitanje pobjednika.

U posljednjim sekundama je Mario Budimir postavio konačan rezultat.

Dinamu sada slijedi gostovanje u Slovačkoj, kod Spartaka u Trnavi, u sklopu trećeg kola skupine D Europske lige. Svoju prvenstvenu obvezu ove subote imao je i Spartak, oni su susretu su 12. kola slovačkog prvenstva na svom terenu svladali Senicu s uvjerljivih 4:1.