Pažnja prema idolu

Zanimljivi video: LeBron uništavao Bobcatse i gledao - Jordana

Miami Heat lakoćom je slavio protiv Charlotte Bobcatsa u trećoj utakmici prvog kruga doigravanja NBA lige, a utakmicu je obilježio LeBron James.

Najbolji igrač današnjice postigao je 30 poena i upisao 10 skokova u uvjerljivoj 98:85 pobjedi aktualnih prvaka, no možda najzanimljivije od svega dogodilo se nakon malo više od četiri minute igre u trećoj četvrtini.

LeBron James je ukrao jednu loptu u svojoj obrani, sjurio se preko otvorenog terena na suparnički obruč, no prije nego li je zakucao kamera ga je uhvatila kako gleda Michaela Jordana, većinskog vlasnika Charlotte Bobcatsa i po mnogima najboljeg košarkaša svih vremena, koji je sjedio na klupi svoje momčadi.

Jamesov san je da jednog dana bude uspješniji od čovjeka koji je u svojoj karijeri osvojio šest naslov NBA prvaka, te i dan danas drži brojne rekorde u NBA ligi. James je, doduše, oborio neke, ali je i dalje daleko manje obožavam od strane košarkaške javnosti od legendarnog MJ-a.