igrao i rudež

VIDEO Hezonja i Šarić vrlo slabi u novim porazima svojih momčadi

Nove poraze upisali su ponajbolji hrvatski košarkaši u NBA ligi...

Mario Hezonja je sinoć u porazu svoje momčadi Orlando Magica zabio devet koševa, a na terenu mu se pridružio i Damjan Rudež koji nije imao značajniji učinak, dok je Dario Šarić, čiji su Philadelphia 76ersi izgubili od Utah Jazza, ubacio četiri koša.

Chicago Bullsi su uvjerljivo sa 112-80 pobijedili Orlando Magic. Mario Hezonja je u 21:25 minuta zabio devet koševa te tome dodao dva skoka i tri asistencije. Zaigrao je i Damjan Rudež koji je na terenu proveo 9:43 minute, bez poena, ali je upisao jedan skok i jednu asistenciju. Najučinkovitiji u redovima Orlanda bili su Aaron Gordon i Evan Fournier sa 15, odnosno sa 13 koševa.

Bullsi su dominirali od početka i prvu su četvrtinu zatvorili serijom 15-0 za rezultat 37-24. Nakon toga su imali dvoznamneastu prednost veći dio utakmice, a u jednom trenutku utakmice čak i 38 koševa prednosti.

Do pobjede ih je predvodio Jimmy Butler sa 20 poena i sedam asistencija, a Taj Gibson je ubacio 16 koševa i 11 skokova. Dwyane Wade je dodao također 16 koševa.

Philadelphia 76ers Daria Šarića također nisu oružili jači otpor Utah Jazzu koji ih je svladao sa 109-84. Šarić je odigrao 23 minute i zabio četiri koša uz dva skoka i dvije asistencije. Sixerse su predvodili Jahlil Okafor sa 15 i Joel Embiid sa 14 pogodaka.  Najbolji strijelac na utakmici bio je Utahov Gordon Hayward koji je zabio 20 koševa.