Pali u finišu

Cedevita u Kragujevcu doživjela šesti poraz u ABA ligi

Lošom igrom u završnici utakmice košarkaši Cedevite izgubili su na gostovanju kod Radničkog (85-77) u 15. kolu regionalne ABA lige…

Zagrepčani su vodili na poluvremenu (43-38) i na kraju treće četvrtine (61-59), ali nisu znali sačuvati prednost. Još je pri isteku 36. minute rezultat bio izjednačen (69-69), no nakon toga su serijom 12-4 domaći košarkaši riješili pitanje pobjednika i nanijeli Cedeviti šesti ovosezonski poraz u ABA ligi.

Aleksandar Ćapin je s 23 koša i osam asistencija stvorio najviše problema Cedeviti u čijim su redovima najbolji bili Marko Tomas sa 17 poena i pet skokova, Goran Suton s 15 koševa i osam uhvaćenih lopti, te Marques Green s 15 poena i četiri asistencije. (TS)