Hrvatska reprezentacija
Andersson JE RAZOČARAN

Švedski izbornik koji se smijao Maksimiru: ''Vraški sam ljut, jedno od najgorih suđenja''

Švedski izbornik silno je želio pobijediti Hrvatsku, ali nije uspio.

Švedski izbornik Janne Andersson bio je jako ljut nakon maksimirske utakmice koju je Hrvatska dobila s 2:1.

Šveđanima je to treći poraz u nizu u skupini, nakon što su u prva dva kola Lige nacija, baš kao i Hrvatska, upisali dva poraza od istih suparnika. Vatreni su teško poraženi na gostovanjima kod Portugala (4:1) i Francuske (4:2), dok je Švedska kod kuće izgubila od Francuske s 0:1 te od Portugala s 0:2.

Može li Hrvatska nakon dvije pobjede u nizu slaviti i protiv Francuske?

Ukupno glasova:

Stoga bi bodovi osvojeni u hrvatsko-švedskim ogledima mogli biti presudni u borbi za ostanak u elitnom razredu Lige nacija.

gol expired Švedski izbornik: Maksimir je stari, dosadni i žalosni stadion divider

"Nisam zadovoljan time kako smo otvorili utakmicu. U prvom dijelu bili smo preoprezni i prepustili smo Hrvatskoj inicijativu. Vraški sam ljut. Ovo je jedno od najgorih suđenja u mojoj reprezentativnoj karijeri", rekao je Andersson.

Šveđani su ambicioznije krenuli u drugom poluvremenu i bili su mnogo bolja momčad. Uspjeli su izjednačiti, a imali su još nekoliko prilika za vodstvo. No na koncu su ipak upisali poraz.

gol expired Dalić zadovoljan samo s jednim dijelom utakmice, otkrio je li ovo nova formacija u kojoj će igrati Vatreni divider

"Nastavak je bio bolji, preuzeli smo igru i diktirali ritam," dodao je švedski strateg.

"Odigrali smo odlično drugo poluvrijeme, ali na kraju ne mogu biti zadovoljan porazom," zaključio je.

U idućem kolu Šveđani će za tri dana gostovati u Lisabonu protiv Portugala.

Pogledajte Lovrenovo igranje rukom koje sudac nije vidio kao penal.