Hrvatska reprezentacija
pa zar opet?!

Poput Thurama 1998. uništio Hrvatsku svojim prvim pogocima u reprezentativnom dresu pa otkrio: "Vrijedilo je vjerovati"

Ruben Dias postigao je svoja prva dva gola u reprezentativnom dresu u susretu protiv Hrvatske.

Portugalski stoper Ruben Dias podsjetio je na Liliana Thurama i 1998. godinu kada je svojim prvim dvama pogocima u karijeri za reprezentaciju spriječio Hrvatsku da uđe u finale Svjetskog prvenstva.

Jeste li zadovoljni utakmicom u Splitu?

Ukupno glasova:

U daleko manje važnoj utakmici, vrijednoj ostanka u elitnom razredu Lige nacija, Dias je postigao svoja prva dva gola za reprezentaciju i pritom pomogao Portugalu da sruši Hrvatsku na Poljudu rezultatom 3:2.

Nakon utakmice ponosno je stao pred portugalske medije i otkrio:

gol expired Dalić iskren nakon sretnog ostanka u elitnom razredu: "Naša igra i rezultati nisu razlog tome" divider

"Ovo je poseban trenutak za mene u reprezentaciji. Sretan sam što sam pridonio pobjedi na ovakvo teškom gostovanju", kazao je Dias, koji se nije iskazao u prvom dijelu, ali je s dva gola u nastavku odveo svoju reprezentaciju do pobjede.

"Morali smo se prilagoditi na jako loš travnjak. Nismo to napravili onoliko brzo koliko smo htjeli, ali u nastavku smo uspjeli i sve je bilo drugačije. Oba gola koja sam postigao su bila nakon odbijanca. Kod drugog sam vjerovao da bi se mogla dogoditi pogreška", kazao je stoper Manchester Cityja, kojem je ovo bio 24. nastup za reprezentaciju.

gol expired Najteži poraz Njemačke u povijesti: Španjolska je ponizila u dvoboju za playoff divider