HRVATSKA PRVA

Rezultat druge utakmice u hrvatskoj skupini veseli Vatrene: Slovaci iznenadili favorita

Hrvatska je i nakon poraza poslije tri utakmice prva u skupini.

U sklopu trećeg kola kvalifikacija za Svjetsko nogometno prvenstvo 2022. Hrvatska je pobijedila Maltu 3:0 na Rujevici, a u terminu od 20:45 igrali su Slovačka i Rusija.

Rusija je bila favorit za pobjedu na gostovanju kod Slovaka koji su ih iznenadili pobjedom od 2:1 i zahvaljujući tome Hrvatska je nakon tri kola prva u skupini.

Igrač utakmice ANKETA: Tko vam je bio najbolji Vatreni protiv Malte? divider

Slovačka je povela 1:0 u 38. minuti Škriniarovim golom. Rusi su za 1:1 zabili u 71. minuti preko Fernandesa, ali veliku pobjedu Slovačkoj donio je Mak, samo tri minute kasnije.

gol expired Pogledajte golove: Perišić i Modrić su morali ući s klupe da bi Hrvatska sredila Maltu divider

Nakon tri kola Hrvatska je prva sa šest bodova, Rusi imaju isti broj bodova, ali lošiju gol-razliku. Slijede Slovačka, Cipar, Slovenija i Malta.