Hrvatska reprezentacija
"kohezija je sve bolja"

Petković o suradnji s Vlašićem i preokretu: "Bili smo spremni za slučaj da gubimo"

Robusni napadač Vatrenih pružio je još jednu sjajnu partiju.

Bruno Petković opet je odigrao sjajnu utakmicu za reprezentaciju – u pobjedi protiv Slovačke zabio je za preokret i vodstvo Hrvatske 2:1.

‘’Izuzetan osjećaj, utakmica koju smo odradili cijelu na visokom nivou iako smo imali minus na poluvremenu, ali dobro smo igrali i zasluženo pobijedili’’, rekao je nakon utakmice za Novu TV.

gol expired Vatreni s navijačima uz "Morsku vilu" emotivno proslavili plasman na Europsko prvenstvo divider

Hrvatska je u drugom poluvremenu kreirala preokret, kakav je bio dogovor u svlačionici?

‘’Bili smo spremni za slučaj da gubimo, da ostanemo mirni, da se ne uvuče nervoza i da znamo da će naša kvaliteta doći do izražaja’’, rekao je Petković.

gol expired Modrić otkrio kakav je bio dogovor i nahvalio nove igrače: ''Uvjeren sam da možemo puno na Euru" divider

Dinamov napadač često se povlačio u vezu, a čini se da sjajno kombinira s Nikolom Vlašićem.

‘’Sinergija je sve bolja sa svakom utakmicom. Nadopunjujemo se jako dobro, jako dobra kohezija se stvorila u momčadi, razuumiju se kretnje između igrača. Tražimo prazne prostore između redova, s takvom kvalitetom u vezi uvijek dobijemo loptu.’’

gol expired Što slijedi? Evo kad je ždrijeb i u kakvoj poziciji ga Vatreni čekaju divider