Slavlje u Gradskom vrtu

Osijek upisao prvu pobjedu, Kataliniću se trese stolica!

Osijek je u Gradskom vrtu pobijedio Slaven Belupo 2:1 u prvoj utakmici 4. kola Prve HNL...

Mlada momčad Osijeka došla je do prve ovosezonske pobjede i prvih bodova pobijedivši Slaven Belupo sa 2:1 u 4. kolu Prve HNL.

Osijek je u 37. minuti poveo iz jedanaesterca kojeg je realizirao Frane Vitaić. Tri minute kasnije gosti su izjednačili također iz jedanaesterca, s bijele točke siguran je bio Mario Gregurina.

Pobjednički pogodak za Osijek postigao je kapetan Tomislav Šorša u 58. minuti. Osijek je do kraja utakmice imao još nekoliko izglednih šansi, ali rezultat se nije mijenjao.

Slaven je opet razočarao, ne samo porazom nego i slabom igrom. Klub iz Koprivnice ima samo jedan bod u prva četiri kola. Klupa Ivana Katalinića mogla bi se opasno zatresti.