Četvrtfinale Kupa

Zadru gol viška za uzvrat u Koprivnici, Lokosi slavili u Dubrovniku

U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Lokomotiva je u Dubrovniku slavila protiv trećeligaša GOŠK-a s 1:0.

U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Lokomotiva je u Dubrovniku slavila protiv trećeligaša GOŠK-a s 1:0. Pobjednički pogodak pred 2500 gledatelja postigao je Andrej Kramarić u 68. minuti susreta.

Mini-dalmatinsku turneju Lokomotiva je tako odradila vrlo uspješno - nakon što su u subotu odnijeli bod s Poljuda, sada su u Lapadu odškrinuli vrata polufinala Kupa.

Lokosi su bili kvalitetniji suparnik, ali su i domaćini znali zaprijetiti. Kako je igra odmicala, Dubrovčani su pokušavali stići do pogotka, ali kad su se sasvim otvorili primili su gol.

U 68. minuti je jedan udarac Šituma skrenuo je Kramarić, lopta je promijenila smjer i odsjela u mreži za 0:1. Do kraja su igrači GOŠK-a pokušavali poravnati, ali nije bilo snage.

Dodajmo kako su gledatelji Lapad napustili vrlo nezadovoljni odlukama glavnog suca Bruna Marića.

Zadar i Slaven Belupo svoj su susret počeli u nešto kasnije terminu, a Zadrani su na Stanovima stigli do male, ali zahvalne prednosti za uzvrat.

Slavili su s 1:0, a jedini strijelac bio je Antonio Mršić, u 42. minuti iz jedanaesterca.