Zagreb svladao Zadar

Kramarić opet donio pobjedu 'lokosima': Prvi topnik lige vraća se u Dinamo!

U prve dvije utakmice 21. kola Prve HNL Lokomotiva je na Maksimiru pobijedila Split 3:2, a Zagreb u Kranjčevićevoj Zadar s 2:1...

Andrej Kramarić, najbolji strijelac lige s 13 pogodaka, donio je pobjedu Lokomotivi u posljednjim trenucima utakmice na Maksimiru.

Lokomotiva je povela golom Ante Puljića u 32. minuti. Potom na scenu stupa iskusni stoper Splita Ivica Križanac koji s dva pogotka (35, 82) preokreće na 2:1 za „crvene“. No, u posljednjih desetak minuta utakmice Lokomotiva najprije preko Domagoja Antolića izjednačuje (84), a zatim golom Kramarića dolazi i do nova tri boda. Nema sumnje kako će se Kramarić već na ljeto vratiti u dres Dinama.

Zadrani su poveli golom Heistera nakon pola sata igre u Kranjčevićevoj. Pred kraj poluvremena Zagreb je preokreće na 2:1. Lovro Medić je izjednačio u 40., a Besart Abdurahimi donio je pobjedu „zagrebašima“ u 45. minuti.