Ništa od rekorda

Izbjegnuta sramota: Ovako se slavilo u svlačionici Dinama!

Dinamo je izbjegao sve negativne rekorde Lige prvaka, no je li to dovoljno za veliko slavlje?

Dugo se činilo kako će ovo biti još jedna u nizu sramotnih večeri Dinama u Ligi prvaka, no srećom to se nije dogodilo. Dinamo nije oborio rekord Maccabija (1:14), nije stigao rekord Anderlechta i nije srušio najmanju posjetu u povijesti Lige prvaka.

Podsjetimo, Maccabi Haifa osvojio je prije tri sezone 0 bodova i imao gol razliku 0:8. Anderlecht je u tri sezone skupio zaredom 12 poraza u Ligi prvaka, a na utakmici između Košica i Feyenoorda 1997. godine skupilo se 2662 gledatelja.

Dinamo je golom i bodom u 94. minuti uspio spriječiti sramotu, a 3663 gledatelja spriječila su i tu sramotu. No, nemojmo se zavaravati, ove brojke su uistinu sramotne, ali ne i najgore u povijesti. Ako bi to uopće trebalo tješiti navijače Dinama.

Sudeći po velikom slavlju u svlačionici, Dinamovi nogometaši su - zadovoljni, a što vi mislite možete iskazati u našoj anketi desno od članka.