Golijada u drugom dijelu

Napadač Dinama je u izvrsnoj formi pred Euro 2020: Zabio tri pogotka u visokoj pobjedi

Napadač zagrebačke momčadi odigrao je sjajnu utakmicu pred Europsko prvenstvo 2020.

Nogometaši Švicarske ubilježili su pobjedu u pripremnoj utakmici pred Europsko prvenstvo 2020 koja je odigrana večeras.

Švicarska je u Sant Gallenu s visokih 7:0 svladala Lihtenštajn, a "hat-trick" je postigao napadač Dinama Mario Gavranović.

Nevjerojatno, ali na poluvremenu je bilo samo 1:0 za švicarsku reprezentaciju, a onda je uslijedila golijada. Čak pet golova Švicarci su postigli u posljednjih 20 minuta utakmice.

gol expired Hrvatski navijači na mukama: Neće moći na utakmicu protiv Engleske? divider

Prvi pogodak na utakmici zabio je napadač zagrebačke momčadi u 19. minuti susreta, dok je preostala dva pogotka zabio u razmaku od samo četiri minute, prvi u 75., a drugi u 79. minuti.

Na nadolazećem Euru 2020, Švicarska je u grupi A s Italijom, Turskom i Walesom, a Euro otvaraju utakmicom protiv Walesa, koja je na rasporedu 12. lipnja.