Želi Francusku

Dani Olmo dva puta asistirao pa skoro zabio Hrvatskoj: "Bilo je ovo posebno, ovo su moji prijatelji..."

Dani Olmo je odigrao sjajnu utakmicu protiv Hrvatske u osmini finala Eura 2020.

U dramatičnom susretu osmine finala Španjolska je svadala Hrvatsku nakon produžetaka s 5:3 i plasirala se u četvrtfinale Europskog prvenstva 2020 gdje čeka boljeg iz dvoboja Francuske i Švicarske.

Iako su Španjolci imala prednost od dva pogotka do 85. minute susreta, Hrvatska je napravila čudo i utakmicu odvela u produžetke. Međutim Španjolci su se puno bolje snašli, u samo pet minuta zabili su dva pogotka i riješili pitanje pobjednika.

gol expired Utučeni Modrić zna što je bio ključni trenutak utakmice: "Imali smo ih na konopcima..." divider

U drugom poluvremenu susreta, u igru je ušao Dani Olmo koji je pet i pol godina proveo u Hrvatskoj, odnosno u zagrebačkom Dinamu.

Odigrao je sjajnu utakmicu, dva je puta asistirao, umalo postigao pogodak, ali na putu se ispriječila vratnicu. Nije uspio svladati svog prijatelja Dominika Livakovića, prenosi HRT.

"Bila je ovo posebna utakmica za mene jer imam puno prijatelja u hrvatskoj reprezentaciji", rekao je Olmo pa se dotaknuo posljednjih 15 minuta regularnog dijela utakmice kada je Hrvatska zabila dva pogotka.

gol expired Razočarani Vlašić otkrio što im je Dalić rekao: "Nikada to nisam doživio..." divider

"Zadnje minute su pokazale našu slabost", kazao je pa se osvrnuo na uraganski početak Hrvatske u produžecima.

"Hrvatska je mogla brzo zabiti dva gola, ali mi smo htjeli pobijediti. U produžetke smo ušli s namjerom da pobijedimo".

Za kraj, novinari su ga pitali koga priželjkuje u četvrtfinalu.

"Mi uvijek želimo igrati protiv najboljih", zaključio je španjolski reprezentativac.

Jeste li zadovoljni nastupom Hrvatske na Euru?