Griješio i promašivao

Pique završio u bolnici, a najveći tragičar Barcelone je - Messi!

Barcelonin nogometaš Gerard Pique završio je u bolnici tijekom poluvremena utakmice u kojoj je njegova momčad odigrala 2-2 protiv Chelseja i ostala bez finala Lige prvaka.

Pique se u 15. minuti sudario s vlastitim vratarom Victorom Valdesom. Dobio je udarac u glavu i nekoliko je trenutaka izgledao dezorijentirano. Nakon što su mu liječnici na terenu ukazali prvu pomoć, kratko je nastavio igrati, ali je u 26. minuti ipak morao izaći s terena.

Sportski direktor katalonskog kluba Andoni Zubizarreta potvrdio je da je 25-godišnji branič odvezen u bolnicu u Barceloni kako bi se pregledima utvrdilo je li došlo do bilo koje vrste ozljede mozga.

Zadržan je preko noći na promatranju, a ujutro je pušten kući uz upute da miruje tjedan dana, te da se nakon toga vrati na pregled kojim bi se ustvrdilo da li je spreman za povratak treninzima.

Madridska Marca je Lionela Messija ocijenila najslabijim igračem. Podsjetimo, zbog njegove greške Chelsea je i zabio gol u Londonu.

Jednu od meč-lopti domaćini su propustili početkom drugog dijela kada je Messi promašio jedanaesterac pri rezultatu 2-1, a ne samo zbog toga mu je Marca dala četvorku, kakvu je još dobio domaći vratar Victor Valdes.

"Ovo nije bio njegov dan. Makar je asistirao Iniesti kod drugog gola, promašeni penal je možda bio i ključan", kaže Marca za Messija.

Inače, Messi je promašio i prvu od brojnih šansi Barcelone na utakmici. Nakon sjajne pete Fabregasa Argentinac nije uspio matirati Čecha.(TS)