Svjetsko nogometno prvenstvo 2022

VIDEO Cristiano Ronaldo kao Joachim Low? Zavukao ruku u hlačice i napravio nešto neočekivano

Zanimljiv detalj Cristiana Ronalda na sinoćnjoj utakmici protiv Gane koji je mnogima promaknuo.

Cristiano Ronaldo (Foto:Afp)

Portugal je jučer slavio 3:2 protiv Gane na Svjetskom prvenstvu u Katru u utakmici s dva lica, prvo poluvrijeme je bilo siromašno, dok je drugo bilo prava poslastica za ljubitelje nogometa.

Mlade snage Vatrenih najavile utakmicu s Kanadom: "Prekvalitetni smo, bit će to dobro"

Cristiano Ronaldo je ispisao povijest svojim pogotkom iz kaznenog udarca u 65. minuti kojim je postao prvi igrač koji je postigao pogodak na pet Svjetskih prvenstava.

Zanimljiv detalj Ronalda su uhvatile kamere, naime slavni Portugalc je u jednom trenutku gurnuo ruku u hlačice, a zatim nešto stavio u usta.

Poznato koliko će Brazil biti bez Neymara: Okršaje sa srpskim braničima dugo će pamtiti

Ovaj potez je izazvao pomutnju na društvenim mrežama, a nedugo nakon utakmice došlo je pojašnjenje.

FOTO Što će FIFA reći na ovo? Bale i društvo igrali s motivom duginih boja unatoč zabrani

Mediji u Portugalu tvrde da je Ronaldo imao u hlačicama energetsku čokoladicu koju je čuvao za drugo poluvrijeme, te ju je pojeo nakon što je osjetio da lagano gubi snagu.