Svjetsko nogometno prvenstvo 2022

VIDEO Pogledajte američki gol koji se protivi zakonima fizike, najčudniji na prvenstvu dosad!

Američki reprezentativac Haji Wright postigao je čudan pogodak za smanjenje vodstva Nizozemske.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Reprezentacija SAD-a izgubila je 3:1 u osmini finala Svjetskog prvenstva u Katru u dvoboju protiv Nizozemske.

Ovo se već dugo nije dogodilo na Svjetskom prvenstvu: Hrvatska ide na Brazil u najboljem trenutku

Amerikanci su pokazali dobru igru od prve minute, ali dok su Amerikanci igrali i kombinirali, Nizozemci su gotovo nevjerojatnom efikasnošću postizali golove.

Nizozemci su na poluvremenu već vodili s dva razlike, ali američki reprezentativci dodali su gas u drugom dijelu i uspjeli postići pogodak u 76. minuti koji im je dao nade pred samu završnicu. Pogodak je postigao Haji Wright, 24-godišnji napadač turskog Antalyaspora.

Komentator u Srbiji pronašao krivce za ispadanje: ''Nisu služili vojni rok, žene im nisu trebale dolaziti''

Pulišić je ubacio nisku loptu s desnog krila, Wright je natrčao na nju, ali nije ju uspio najbolje zahvatiti, no lopta je dobila čudnu rotaciju od tla i uspjela prevariti nizozemskog vratara Nopperta.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Moguće promjene u sastavu Vatrenih: Standardni prvotimac iscrpljen do krajnjih granica!

Na kraju su se Amerikanci još više otvorili što je Dumfries iskoristio u 81. minuti i pogotkom zaključio utakmicu.