Šunjić nakon herojske partije nahvalio momčad i prokomentirao šanse za prolaz u četvrtfinale

Mate Šunjić prokomentirao je slavlje Hrvatske protiv Belgije 34:26.

Hrvatska rukometna reprezentacija slavila je 34:26 protiv Belgije na Svjetskom prvenstvu u rukometu.

Od prve minute izabranici Hrvoja Horvata kontrolirali su utakmicu i naša pobjeda nikada nije došla u pitanje. Naš najbolji igrač večeras bio je vratar Mate Šunjić, koji je upisao gotovo nestvarnih 20 obrana.

Imali smo i 11 razlike u jednom trenutku drugog poluvremena, ali Belgijci su uspjeli smanjiti prednost Kauboja do kraja utakmice.

Priliku su dobili neki igrači koji su imali manju minutažu na prvenstvu, a svakako su pokazali da se ubuduće može računati na njih.

Sjajni Mate Šunjić dao je svoj komentar za RTL nakon susreta.

Hrvoje Horvat: "Naša prednost nije bila veća zbog ozljeda. Idemo po deveto mjesto"

''Ekipa je uvijek igrač utakmice. Svi smo danas dobro igrali. Imamo još jednu utakmicu, moramo je odraditi jednako dobro kao danas pa ćemo vidjeti.''

Novinari su upitali Šunjića može li SAD iznenaditi Dansku i pomoći Kaubojima u borbi za četvrtfinale.

Težak kiks Dinama: Gorica oduzela Modrima važne bodove, Hajduk može doći na četiri boda

''Pa i vi se smijete kad postavljate pitanje, tako da je sve jasno. Mislim da će takvo nešto biti vrlo teško, ali u sportu se nikad ne zna, no nažalost mislim da neće biti iznenađenja'', zaključio je nasmijani Šunjić za RTL.

"Bio je plan dobiti sa što većom razlikom. Možda smo se malo opustili, a to mene i ne zadovoljava jer sam pokleknuo pri kraju utakmice", kazao je Glavaš.