Srpski vaterpolisti doživjeli katastrofu, u neočekivanom porazu postigli su samo tri gola

Vaterpolska reprezentacija Australije svladala je srpsku reprezentaciju rezultatom 8:3.

Miloš Čuk (Foto:Afp)

Veliko iznenađenje dogodilo se na vaterpolskom turniru Olimpijskih igara u Parizu.

Vaterpolisti Australije svladali su Srbiju rezultatom 8:3 i tako im nanijeli prije svega neočekivan poraz, ali činjenica kako je Srbija izgledala donosi im veliki razlog za zabrinutost.

Australija se razmahala u drugoj dionici

Delfini su u utakmici bili prvu četvrtinu. Nisu postigli pogodak, ali obrana je dobro radila, pa se u drugu četvrtinu otišlo s rezultatom 1:0.

No onda se dogodio potop, Australci su u drugoj četvrtini zabili pet pogodaka u nizu, a Srbija je svoj prvi postigla malo pred odmor, na koji se otišlo sa 6:1.

Nisu stali Australci, nego su treću još jednom dobili s 1:0, za nevjerojatnih 7:1.

Srbima upitan prolazak grupe

Srbija je dobila posljednju četvrtinu rezultatom 1:2, ali to im je bilo dovoljno tek za smanjenje rezultata na konačnih 8:3.

Kriza Srbije vidjela se već u prvom kolu, kad su sa samo jednim pogotkom prednosti svladali Japance, a ovaj poraz u pitanje im dovodi i prolazak skupine.

Do kraja grupnog natjecanja preostaju im susreti protiv Španjolska, Francuske i Mađarske, a možda im jedna pobjeda neće biti dovoljna.

Hrvatska ostala i bez zadnjeg predstavnika u stolnom tenisu na Olimpijskim igrama

Amerikanci nemaju olimpijsku medalju u samo pet sportova, neki će vas iznenaditi