VIDEO Rijeka izbombardirala Istru: Kiša predivnih pogodaka na Rujevici

Nogometaši Rijeke pobjedili su Istru 1961 4:0 u trećem kolu SuperSport HNL-a.

Marco Pašalić (Foto:Damir Skomrlj/Cropix)

Nogometaši Rijeke ugostili su Istru 1961 u regionalnom derbiju u sklopu trećeg kola SuperSport HNL-a.

Gosti iz Pule nisu se dobro proveli na Rujevici, već su triput vadili loptu iz mreže u prvom poluvremenu.

Majkićeva vrata prvo je probio Rukavina krasnim pogotkom s ruba kaznenog prostora. Mladi krilni napadač je u 18. minuti kirurški preciozno pogodio u suprotni kut gola Majkića.

Golove pogledajte OVDJE.

Pokušala se Istra vratiti u susret, ali novi hladan tuš je došao samo šest minuta nakon prvog pogotka. Ovaj je bio i ljepši nego prvi, Marco Pašalić je u svom stilu silovito potegao s 20-ak metara u same rašlje, a Majkić je bio opet nemoćan.

Istrijani nisu znali što ih je snašlo, a već je bilo 3:0 na semaforu. Tri minute nakon Pašalića, pogodio je i Franjo Ivanović. Napadač je napravio slalom kroz gostujuću obranu, ušuljao se u kazneni prostor i pogodio lijevom nogom u donji kut.

U drugom dijelu se Ivanović još jednom upisao u listu strijelaca za konačnih 4:0 i otrijeznio Istru i Tramezzanija uoči nastavka sezone.

VIDEO Beljo ponovno kuca na vrata Vatrenih: Slavonac se vratio u golgetersku formu

VIDEO Hajdukovi golovi za preokret i pobjedu protiv Varaždina: Pogledajte pogotke Krovinovića i Livaje

VIDEO Otvaranje sezone iz snova za Kovačića! Vatreni spektakularnim zgoditkom srušio bivšeg poslodavca