VIDEO Pogledajte golove Hajduka: Domaćini poludjeli zbog situacije prije drugog pogotka!

Nogometaši Hajduka pobijedili su 2-0 kod Slaven Belupa.

Stipe Biuk (Foto:Željko Hajdinjak/Cropix)

Nogometaši Hajduka gostuju u Koprivnici u 10. kolu SuperSport HNL-a, fenjeraš protiv lidera prvenstva, na papiru lak posao, ali daleko od toga.

Puno bolje su Farmaceuti otvorili susret i opasno prijetili preko Nestorovskog, a onda je došlo do prizemljenja u 39. minuti susreta.

Ivan Rakitić izveo je slobodan udarac s lijevog krila na peterac, Tomislav Božić nije najbolje reagirao i skrenuo je loptu u svoju mrežu.

Domaćini negodovali zbog drugog pogotka

Biuk je već brže-bolje povećao prednost na 0:2 u 44. minuti i Bijeli su otišli mirno na prednost. Dugo se vijećalo oko drugog pogotka zbog Diallovog nasrtaja nad Bosecom nakon što je dodao Biuku.

Bosec je išao nisko glavom na loptu, no bliži je bio igrač Hajduka te ju je prebacio za Biuka pri čemu je došlo do kontakta s Bosecovom glavom.

Sudac Čulina je nakon duge provjere odlučio da pogodak vrijedi, a domaćini su se žestoko žalili zbog takve odluke arbitara.