Pogledajte bombu

VIDEO Gvardiol zabio gol karijere! Slabijom nogom skinuo paučinu

Joško Gvardiol poravnao je rezultat na 1:1 protiv Wolverhamptona, zabio je predivan pogodak s 20 metara.

Gvardiol i Kovačić (Foto: Afp)

Nogometaši Wolverhamptona ugostili su Manchester City naših Matea Kovačića i Joška Gvardiola u 8. kolu Premier lige.

Nije najbolje krenulo po momčad Pepa Guardiole, već su u 7. minuti domaćini poveli preko Larsena, ali do kraja poluvremena Građani su došli do poravnanja.

Za sve je zaslužan naš Joško Gvardiol, branič po vokaciji, zabio je pogodak u stilu najboljih svjetskih napadača. Gvardiol se izvukao na 20 metara od gola Wolvesa, prebacio na slabiju desnu nogu i nevjerojatno precizno pogodio za 1:1.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Standings provided by Sofascore

Prati nas na Instagramu!
Hajduk uspješno prošao teško gostovanje kod posljednjeg na ljestvici, ali vrlo dobrog Slaven Belupa!
Stigli su sastavi za utakmicu Slaven Belupa i Hajduka! Gattuso je odlučio ostaviti Durdova na klupi.

Može li Hajduk neokrznut proći teško gostovanje u Koprivnici i pobjeći rivalima na četiri boda prednosti, vaša prognoza rezultata?

KRAJ! Dinamo je osvojio samo bod kod Istre 1961 u Puli. Nažalost, čini se da je nakon utakmice izbio fizički okršaj između Bjelice i Tramezannija. Vaš komentar?