VIDEO Pogledajte što je sudac napravio Hrvatskoj u Koprivnici: Poništio regularan gol

Hrvatska je imala 2:0 i činilo se da će s tim rezultatom otići na odmor, no onda smo primili dva gola u minuti.

Dion Drena Beljo (Foto:Zeljko Hajdinjak/Cropix)

Šok nad šokovima. Tako bi se ukratko moglo opisati poluvrijeme na utakmici Hrvatske i Grčke do 21 godine.

Mladi Vatreni zaigrali su bitan dvoboj u kvalifikacijama za Euro u Koprivnici i imali sve u svojim rukama. Vodili su do 45. minute 2:0 i moglo je biti 3:0 da sudac nije poništio gol Belji.

Hrvatski napadač lijepo se snašao i još bolje zabio, no sudac je pokazao na zaleđe. Kasnije je snimka pokazala da nema govora o zaleđu, no VAR-a u tom uzrastu nema.

Tu situaciju pogledajte OVDJE, a ostale golove OVDJE.

Hrvatska je imala 2:0 i činilo se da će s tim rezultatom otići na odmor, no onda smo primili dva gola u minuti za potpuni muk na tribinama. Uz sve to ozlijedio se i Dominik Prpić.

Šok za Hajduk! Dominik Prpić se ozlijedio, sudac tražio i nosila

Dva Hrvata na listi najvećih svjetskih talenata: Listu predvodi čudesni Španjolac

Stigla važna vijest o Modrićevoj budućnosti: Mogao bi dogurati do 200. utakmice za Hrvatsku